Project Description

Ubytování u vody nejen pro rybáře!

C

o může být pro rybáře krásnějšího, než dovolená u vody? Ubytovat se přímo na břehu některého z mnoha jihočeských rybníků a mít lovecké příležitosti doslova přímo před nosem? I tento fakt táhne do jižních Čech na dovolenou mnoho lidí. Nemusí to ale být skvělá dovolená jen pro členy Petrova cechu. Jižní Čechy nabízí příjemné ubytování u vody nejen pro rybáře.

Proč byste měli utrácet velké peníze za drahou zahraniční dovolenou, když si můžete dopřát levné ubytování, které ale nijak neztrácí na kvalitě? Dovolená u vody nemusí znamenat jen pláž a moře, může to být také ubytování u malebného českého rybníka. Možnosti ubytování jsou různé, a kdo se spokojí s málem, ten může i výrazně ušetřit. Pro rybáře, ať už samostatně jedoucí, nebo pro rybáře, kteří si jedou zachytat v partě, jsou ideálním druhem ubytování maringotky nebo karavany.

Tam, kde víc, než o luxus jde o to, abyste měli kde v noci složit hlavu nebo kam se schovat před deštěm, jde o skvělou volbu. A ušetřené peníze tak můžete investovat například do více rybářského krmení a vybavení.

Oblíbenou lokalitou (nejen) pro rybářské ubytování je staňkovský rybník. Ten leží na samotném jižním cípu naší republiky, přímo na hranicích s Rakouskem. Jeden z břehů rybníka tvoří s naším jižním sousedem státní hranici. Na své si tu přijdou jak milovníci rybaření, kteří mohou celý den prosedět na břehu rybníka a zkoušet své štěstí s nahozenou udicí, tak i rodiny s dětmi, které až je přestane bavit slunění u vody jistě ocení mnoho možností výletů do okolí autem i na kole.